Dijitsoft Yazılım A.Ş.

Mikro Kartal Bayi – 0 (850) 303 25 75

Mikro Kartal Bayi

Mikro Yazılım şirketi 1988 yılından beri geniş ürün yelpazesi ile kullanıcılarına en iyi şekilde hizmet kalitesini sunmaya devam ediyor. Aynı zamanda firma iş süreci içerisinde kullanıcıları için en uygun çözümler üreterek ilerlemelerini çok daha iyi bir şekilde sağlamlaştırmıştır. Aynı zamanda müşterilerin memnuniyeti de son derece ön önemlidir. Bu durumu göz önünde bulundurarak çalışmalarını sürdürmektedir. Her sektör üzerinden küçük, orta ve büyük olmak üzere fark etmeksizin birçok firmanın ihtiyaçlarına uygun olarak fonksiyonel yazılımlar üretir.

Şirket hizmet kapsamında özellikle İstanbul üzerinde geniş alanda hizmet vermektedir. Özellikle Kartal civarındaki bütün büyük ve küçük ölçekli şirketlere yardımcı olmaktadır. Mikro Kartal bayi hizmetleri kapsamında Türkiye’nin de her noktası için ulaşımlarını sağlamaktadır. Firma hakkındaki en önemli detaylardan biri de 2017 yılında Turkven ve Earlybird Venture Capital üzerinden önemli yatırımlar almayı başarmıştır.

2018 yılına geldiğinde ise mali müşavirlerin hayatlarını da son derece kolay hale getirmeyi başarmış olan sistem uygulamalarını devreye sokmuştur. KOBİ’ler için de muhasebe ve ticari yazılım programlarına yer vermiştir. Bununla birlikte Zirve Yazılım ile 2019 yılında küçük işletmeler için ön muhasebenin de internet üzerinden kolay bir şekilde yapılabilir olduğunu kanıtlamış olmuştur. Bunun için de paraşüt adlı bir uygulama geliştirmiştir. Özellikle Mikro Yazılım şirketi paraşüt yazılımını kullanarak diğer rakip firmalarının önüne geçmeyi başarmıştır.

Firma üzerinden geniş çaplı hizmetlere Kartal gibi nüfusu da son derece yoğun olan bir ilçede hizmetlerine kolay ulaşmak ister miydiniz? Mikro Yazılım Kartal bayisi ile artık her ilçeye çok kolay bir şekilde ulaşımlarını sağlıyor. Ana merkez işlevinde ise ilerlemelerine devam etmektedir. Bu sayede de çalışmalarına oldukça kaliteli bir ilerleme gösterir. Özellikle bilinenler üzerine ticaretin büyük bir kısmı İstanbul üzerinden geçer. Bu nedenle de büyük ve küçük demeden her firmanın muhasebe ve finans alanları da vardır.

Yatırımlar üzerinde de gün geçtikçe yüksek artışlar görmek mümkündür. Özellikle Mikro Yazılım şirketi İstanbul üzerinden çok daha kapsamlı bir hizmet akışı sunar. Çünkü yatırımlar arttıkça, finansal açıdan da işlemler büyüt. İşlemlerin büyümesiyle birlikte kafa karışıklığının da yoğun bir şekilde arttığını görmeniz mümkündür. Belli bir yazılım programı kullanarak sizlerin kafa karışıklığını ortadan kaldıran Mikro Yazılım şirketi Kartal bayisi zamandan da tasarruf etmenize olanak sağlar. Bu sayede hesaplama ile kaybeden olduğunuz zamanı şirketinizin büyümesi için kullanabilirsiniz.

Mikro Yazılım ve Dijitsoft Yazılım A.Ş. Ortaklığı

Mikro Yazılım şirketi içerisinde birçok farklı ortak ile çalışmalarını sürdürmektedir. Bu şirketlerinden biri de Dijitsoft Yazılım firmasıdır. Mikro Kartal ile uzun zamandır iş birliği içerisinde çalışmalarını sürdüren bir firma olarak karşınıza çıkar. Dijitsoft Yazılım firması da Mikro Yazılım şirketinde olduğu üzere müşteri odaklı çalışmalarına en iyi şekilde devam etmektedir. Müşterilerinin de bu anlamda talepleri son derece önemlidir. Bu doğrultuda değişimlere giderek kendisine seviye atlatmayı da başarmıştır. Oldukça dinamik ve alanında uzman olan ekip arkadaşlarına sahiptir. Firma özellikle de Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) sistemleri gibi de birçok geniş çaplı hizmeti sunar.

Tüm bu süreçleri Mikro Yazılım şirketiyle yürüten Dijitsoft Yazılım firması bu ortaklık içerisinde de 4 ayrı programlama hizmeti sunar. Bunar;

Tüm bu hizmetlerin detaylarına ise aşağıdaki yazıların devamında erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca Dijitsoft Yazılım Firması müşterilerine son derece makul fiyat seçenekleri sunarak bu yazılımların hizmetlerini de aktif olarak sağlamaya devam eden bir firmadır.

Mikro Run ile Esnaf, Serbest Meslek Sahibi ve Küçük İşletmelere E-Dönüşüm Paketi!

Mikro Kartal bayi ve Dijitsoft Yazılım firmasının da ortaklığı ile sağladığı programlardan biri Mikro Run yazılımıdır. Eğer bir işletmeniz varsa ve büyümek için heyecanlıysanız sizler için en doğru kullanımlardan biri olacaktır. Bildiğiniz üzere büyümek son zamanlarda zor bir işleyiş ile devam etmektedir. Bunun için oldukça geniş bir zamana ihtiyacınız vardır. Ancak ticari işleyişleriniz bu zamanında önüne geçiyorsa da endişelenmeyin.

Artık Mikro Run kullanımı ile herhangi bir gecikme yaşamadan kolaylıkla sistemlerle birlikte uygulamalar sizlere yardımcı olacaktır. Kısacası zamanda tasarruf ile yola başlayacaksınız. Böylece şirketteki ilerlemeler hakkında da daha fazla düşünmek için zaman ayırmış olursunuz. Kısacası tasarım planlaması yapabilirsiniz.

Program hakkında bilgi vermek gerekirse.

 • Kolay kullanım sağlar
 • Yalın bir menüye sahiptir. Yani ara yüzler oldukça sadedir.
 • 64 MB ücretsiz yedekleme kotanız mevcuttur
 • E-dönüşüm modüllerini içerir
 • 1 yıl geçerli 300 kontör hizmetiniz mevcuttur

Ayrıca bu programa sahip olan üyelere e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Mutabakat, e-SMM çözümleri de ücretsiz olarak sunulur.

Mikro Run kullanımı sayesinde satışlarınız üzerinde ve ödemelerinizde en iyi yönetim şekli sizleri bekliyor olacaktır. Özellikle en önemlisi de bu yazılım sayesinde finansal durumunuzu yakından takip edebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda ise kötü bir durumla da karşılaşmazsınız. Tüm sürpriz durumların önüne geçmiş olur. Böylece tedbirinizi almanıza da yardımcı olur. Ayrıca Mikro Run uygulaması ile ayda oldukça cüzi miktarlar ödeyerek kiralamalarınız mümkündür. İş ortağı Dijitsoft Yazılım üzerinden de fiyat alarak en iyi hizmetten yararlanabilirsiniz.

Mikro Run Kiralama Modeli Nedir?

Dijitsoft Yazılım, Mikro Yazılım ile sürdürdüğü birliktelikte kullanıcıları için belli bir kiralama modeli sunar. Bu model içerisinde;

 • Yazılımlarınız mevzuata tamamen uygun olarak şekillenir. En güncel sürümü kullanırsınız. Bunun için yeni versiyonlara ek bedel ödemesi yapmazsınız.
 • İş görüşmelerinizi de en güncel şekilde ş yapış modelleri ile birlikte yönetme imkânınız olacaktır. Kısacası sizlere daima pratiklik kazandıracaktır. 
 • Sizler için çok daha etkili bir fayda ve maliyet hesabı mevcut olacak. Hatta örnek vermek gerekirse yıllık olarak ödenen bedeller üzerinden şirkette bulunana toplam kullanıcıya göre kişi başı, aylık maliyet kolay bir şekilde hesaplanabilir olacaktır.
 • Yazılım bedelini yani cüretini yıllara bölerek ödeme avantajı sunar.
 • Üst versiyonlara kısacası güncellemelere hiçbir şekilde ücret ödemeden geçiş yapmanıza olanak sağlar.

Mikro Run Modelinin Uygun Olduğu Kişiler

Mikro Run modelini kullanmak isteyen müşteriler için aşağıda belirtmiş olduğumuz kriterlere de uyuyor olması oldukça önemlidir.

 • Çalışan sayısı 5’ten az olan ve tek lokasyona sahip olan henüz zinciri olmayan işletmeler için uygun kullanıma sahiptir.
 • İlk başlığımız üzerinde de belirttiğimiz üzere esnaf ve serbest meslek sahipleri
 • Genel muhasebede takibini eğer mali müşavir tarafından takip ediyorsanız, küçük ölçekli bir şirketseniz de tercih edebilirsiniz.
 • Zamanın ilerlemesi ile teknoloji de değişime uğruyor ve gelişiyor. E-dönüşüm hizmetlerini hemen hemen her şirket kullanmak istiyor. Kısacası bunları da kullanmak isteyenler için son derece uygun bir hizmet olarak karşınıza çıkıyor.

Mikro Run ile Birlikte Gerçekleştirebileceğiniz İşlemler

Hem toptan hem de perakende satışlarına sahipseniz bunlar üzerinden gerçekleştirmiş olduğunuz satışlarınızı kayıt altına alabilirsiniz. Aynı zamanda müşterilerinizi de bu sayede kayıt altına alırsınız. İrsaliye ve faturalarınızı de isterseniz kâğıt, isterseniz de dijital ortamdan kesmeniz mümkündür. Ayrıca bunlara ek olarak stoklarınızda envanter miktarları da aynı anda görmenize yardımcı olur. Maliyet ve satış karlarınızı da bu sayede çok daha kolay bir şekilde yönetme şansı elde edersiniz.

Banka hesaplarınızı, çek, senet olmak üzere belgelerinizi herhangi bir ekstra yazılıma ihtiyaç olmadan kayıt altına alabilirsiniz. Şirketinizin de bu sayede gelecek ilerleyen zamanlar içerisinde durumunu kolay bir şekilde gözetlemeniz mümkün olur.

Gelir ve giderleri ise bir yerden sonra kontrol etmek daha da zorlayıcı olacaktır. Bunun için de bir programla entegreli olarak çalışarak sizlere hızlı ve kolay bir aktarım sağlanacaktır. En başta da olduğu üzere e-dönüşüm paketlerine de Mikro Run satın aldığınızda ana paketin içerisinde sizlere gelir. Kısacası sizlere ek bir paket sorunu yaşatmaz. Böylece tüm her şet içerisinde olarak hizmet aktarımı elde edebilirsiniz.

Mikro Run Satış ve Müşteri Yönetimi

Öncelikle Mikro Run sizlere göründüğünden çok daha fazla kapsamlı bir hizmet sunar. Bunlar içerisinde çeşitli hizmetlerden biri de sarış ve müşteri yönetimidir. Burada temele baktığınızda ise geneli görmenizi sağlar. Ayrıca “Sektörel Çözümler” basamağını da inceleyebilirsiniz. Burada eğer bir gayrimenkul, perakende, iş makinesi kiralama, akaryakıt veya dayanıklı tüketim malları sektörü içerisinde yer alıyorsa bu program sizlere tam anlamıyla fayda sağlayacaktır.

“Akaryakıt İstasyonu Yönetimi” içerisinde ise tüm bu süreçleriniz pompadan, markete kadar düzenli olarak izlenir. Akaryakıt, yağ, diğer ürün satışları da son derece basit bir şekilde devamında izlenir. Üstelik kredi kartlı veya kredi kartı olmadan yaptığınız alışverişleri de takip etmeniz son derece kolaydır. Çalışanlarınızın da vardiyalarını kolay bir şekilde hesaplamanıza yardımcı olacaktır.

Servis noktalarınız konusunda sizlere her zaman uçtan uca çözüm sunar. “Tamir/Teknik Servis Yönetimi Çözümü” ile müşterilerinize gelen servis taleplerini de kaçırmadan yardımcı olursunuz. Bu sayede müşterilerinize ne kadar değer verdiğinizi de göstererek şirketinizi bir adım ön plana atarsınız.

“Perakende Yönetimi” çözümü sayesinde de Türkiye genelinde mali onay almış olan tüm kasalarda entegreli olarak çalışmalar yapabilirsiniz. Aynı zamanda yeni nesil kasalarla da entegreli olarak çalışma avantajları sunar. Satışlarınızı ise anlık olarak takip edebilirsiniz. Stok, cari ve muhasebe verilerinizi de görmek adına gün sonuna kadar beklemek zorunda kalmazsınız. Sistem terazileri, barkod yazıcıları, KİOSK makineleri olmak üzere birçok cihaz üzerinde transfer işlemlerinizi gerçekleştirmenize olanak tanır.

“Promosyon Yönetimi” sistem üzerinden promosyon tanımlaması yapmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda bu promosyon ile de ilgili stok satışlarınız üzerinden uygulamalar yapmanıza imkân sağlar. Üstelik istediğiniz her an da detaylı olarak analiz talebinde bulunabilirsiniz.

Son olarak “Kiralama Yönetimi” süresi ile anında teslimat zamanına kadar tüm süreçlerinizi sizler için optimize eder. Ayrıca yazılımlarınızı da tüm detayları ile takip etme avantajı sunar. Kısacası finans, muhasebe ve tamir servis merkezi yönetimi ürünlerini de içerisine alan kiralama yöntemi sayesinde bütün detayların analizlerini kolaylıkla çıkartabilirsiniz. Gelecek dönemlere ait olan düzenli faturalamaları da kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Satın Alma ve Tedarikçi Yönetimi

Mikro Run programı ürün satın alımlarınızla çalışıyor olduğu için tedarikçilerle de sistem üzerinden kolaylıkla ulaşarak tanıyabilirsiniz. Tedarikçilerinize fihristi yaratmasına yardımcı olur. Adres, yetkili, VKN/TCKN, iletişim vb. gibi bilgileri alır. Mal kabul işlemlerinde ise irsaliye girişlerine yer verilir. Bu irsaliyeler ise tek tuşla kolaylıkla faturaya çevrilir. Modül kullanımı ile günlük, aylık ve yıllık olmak üzere rapor alabilirsiniz. Hatta isterseniz belli zaman aralıkları içerisine özel olarak da raporlarınızı alabilirsiniz. Bu sayede çok daha etkin olarak devamlılık sağlamış olursunuz.

Stok/Ürün ve Hizmet Yönetimi

Alım ve satım işlemlerinde düzenli olmak bu noktada son derece önemli bir husustur. Bu anlamda da stoklarınızı birimlerine uygun bir şekilde Mikro Run kullanarak yerleştirebilirsiniz. Fiyatına, dönem başı miktarına, barkoduna göre tanımlama işlemi gerçekleşir. Ayrıca isterseniz anlık olarak veya geçmişe odaklı rapor listeleri de almanız mümkündür.

Kontrollü Büyümenin Adresi Mikro Jump!

Dijitsoft Yazılım ve Mikro Kartal bayi ile bir arada gerçekleştirmiş oldukları bir diğer yazılım türü de Mikro Jump yazılımıdır. Hangi sektör üzerinde olursanız olun tüm süreçlerinizi tek bir program üzerinden uçtan uca kontrol etmenize yardımcı olur. Mikro Jump sayesinde işlerinizi büyütme aşamasında büyük yardım alabilirsiniz. Yazılımınızda aynı zamanda sizlerle birlikte büyüme gösterir. KOBİ olarak kontrollü büyümek adına Mikro Jump kullanmaya başlayabilirsiniz. Mikro Jump ile yapabileceğiniz detaylar:

 • Stok yönetimi
 • Ürün yönetimi
 • Masraf yönetimi
 • Satın alma ve tedarikçi yönetimi
 • Satış ve müşteri yönetimi
 • Finans yönetimi
 • Bütçe yönetimi

Mikro Jump Kiralama Sebebi

Mikro Jump uygulamasını kiralamadaki en büyük sebeplerden biri de sizlere her zaman güncel ürün kullanımı tanımlar. İş süreçlerinizi de bu sayede en güncel olan iş modelleriyle yönetmiş olursunuz. Böylece sizler için de çok daha etkin bir maliyet hesaplamaları sağlayacaktır. Yazılım bedellerini ise tek seferde katlanma derdi olmadan yıllara bölerek ödeme avantajı da vardır. Üst güncellemelere de ücretsiz olarak ulaşım sağlarsınız. Vergi açısından da oldukça fazla avantajı beraberinde getirmiştir.

Mikro Jum Kimler İçin Uygun?

Mikro Jump kullanmak istiyorsanız çalışan sayınızın 5 ila 10 arasında olması gerekir. Orta ölçekli işletmeler olarak da adlandırılan bir kullanımdır. Birden fazla sektörde iç içeyseniz de birden fazla da şubeniz varsa bu kullanım sizler için oldukça uygundur. Aynı zamanda sadece ürün odaklı çalışmayan, kurumsal bir çözüm ortağına da sahip olmak isteyen işletmeler için de oldukça uygundur. Kontrollü olarak büyümeyi hedefler. Son olarak da ihtiyacınızdan fazla fonksiyon satın almak istemiyorsanız da Mikro Jump sizler için son derece ekonomik bir pakettir.

Mikro Jump ile Gerçekleştireceğiniz İşlemler

Mikro Jump yazılımını kullanarak stoklarınızın giriş ve çıkışlarını basitçe takip edebilirsiniz. Aynı zamanda stok envanterlerini de yöneterek hatalı bir satın alma durumunun önüne geçmiş olursunuz. Kısacası sizlere de depolarınızı etkin bir şekilde kullanma imkânı sunar. En önemlisi ise işletmeniz içerisinde olan müşterilerdir. Bu açıdan hem potansiyel olarak hem de normal müşterilerin bilgilerini de kayıt altına almanızı kolaylaştırır. Sistemli olarak ilerlemeyle teklif sürecinden siparişe kadar etkin bir müşteri ve satış yöntemi gerçekleştirmenize olanak sağlar.

Ayrıca Mikro Jump sayesinde bütün masraflarınızı da detaylı olarak analiz edebilirsiniz. Bu sayede giderlerinizi de kontrol altına almış olursunuz. Önceden planlamalar yaparak karlarınızı da arttırmanıza olanak sağlarsınız. Eğer hizmet sektörü içerisinde yer alıyorsanız giderlerinizi proje bazlı olarak kayıt altına alabilirsiniz. Bu sayede belgelendirerek proje üzerindeki karlılığınızı izlemek daha kolay olacaktır.

Etkin olarak bakiye yönetimi sayesinde bakiye yaşlandırma, adet hesaplaması yapma, tahsilat analiz örneği olmak üzere nakit akışlarınızı da verimli olarak yönetmenize yardımcı olur. Bankalarla birlikte çok daha kolay ve hızlı finans operasyonları, bilgi alışverişi akışlarınızı sağlayabilirsiniz. E-devlet uygulamalarını da kullanarak kolaylıkla entegre olarak ilerleme sağlayabilirsiniz. Kâğıt üzerinden dijital dokümanlara geçerek de sizlere maliye avantajı imkanı sağlar. İthalat ve ihracat alanında işlemleriniz varsa tüm süreçlerinizi tek program üzerinden verimli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Böylece aklınıza gelebilecek tüm detayları uçtan uca takip edebilirsiniz.

Mikro Jump Ana Paket Detayı

Mikro Jump yazılımına ait olan ana paketi içerisinde yer alan aşağıdaki tüm çözümlerden yararlanabilirsiniz.

 • Stok Ürün Yönetimi

Bu çözüm süreci sayesinde stoklarınız için sizlere parti-lot, seri no, ana grup, alt grup, tedarikçi üretici, reyon, ambalaj, marka, sektör olmak üzere farklı yönelimler üzerinden kolaylıkla analiz yapma imkânı sunar. Kısacası Mikro Jump sizler için Stok Ürün Yönetimi sayesinde minimum hedef ve seviyeleri belirler. Bu sayede satın alımlarınızı da buna uygun olarak şekillendirebilirsiniz. Üstelik hizmet satış sözleşmeleriyle de dönem içerisinde gerçekleşen hizmetler üzerinden gelirlerinizi kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

 • Satın Alma ve Tedarikçi Yönetimi

Satın alma ve tedarikçi yöntemi kullanarak tekliflerinizi karşılaştırma imkânınız elinizde olacaktır. Bu sayede karar alma süreçleriniz de sizler için çok daha verimli bir hale gelmeye başlayacaktır. Satın alma şartlarında uygunluk kontrolü özelliğini de kullanarak anlaşmalarınızda sipariş, irsaliye ve fatura ile uyumlu olup olmadığını kontrol etme fırsatınız olur.

 • Satış ve Müşteri Yönetimi

Bu çözüm süreci ile teklif aşamasından sipariş noktasına kadar son derece etkili bir yönetim sağlarsınız. Yönetim süresinde ise rezervasyon, lojistik, sevkiyat ve faturalama işlemleriniz hızlıca gerçekleşir. Müşterileriniz için risk limitlerinizi de tanımlamanıza yardımcı olur. Aynı zamanda onay süreçleri de olan iş akışları oluşturmanıza da olanak sağlar. Hedef geliştirme noktasında ise kampanya, promosyon verimlilik ve satış ekibi performans analizi gerçekleştirirsiniz. Sonu. Olarak işletme hedeflerinize daha kolay bir şekilde ulaşmış olursunuz.

 • Masraf Yönetimi

Masraf yönetimi kullanımı ile istediğiniz kadar fark etmeden masraf, gelir, merkez, gelir ve gider kalemi tanımlayabilirsiniz. Aynı zamanda dönemler içerisinde yayılan masraflarınızı da hiçbir şekilde ekstra bir efor sarf etmeden incelemenize olanak sağlar.

 • Finans Yönetimi

Mikro Jump yazılımı ile finans yönetimi menkul varlıklarınız açısında oldukça etkili bir yöntemdir. Aynı zamanda finansal durumunuz, nakit akışı, bütçeleme ve raporlama özellikleri de içerisinde yer alır. Bu sayede işletmeleriniz hakkındaki gelecek durumlarını kolaylıkla analiz ederek ön görülerde bulunur. Birden fazla işletmeniz varsa da tek bir platform üzerinden konsolide bir şekilde görmenize yardımcı olur. Son olarak banka kredileri takiplerinizi de kolay bir şekilde gerçekleştirmenize yardım eder. Ödemelerinizi de tam zamanında gerçekleştirme fırsatı sunar.

 • Bütçe Yönetimi

Bütçe yönetimi seçenekleri sayesinde birimleriniz için en ayrıntılı olan grafikleri oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda hedeflenen bütçe değerlerinizi de karşılaştırarak ilerleme fırsatı sunar. Bu sayede planlı büyümenin de önünü açmış olursunuz. İşleriniz de yoluna gider. Eğer bir sorun söz konusu ise önden tespit edilerek gerekli önlemler alınır.

Mikro Jump İşletme Yönetimi Çözümleri

Mikro Jump uygulamasının yönetim çözümleri sayesinde oldukça verimli bir personel yönetimine sahip olursunuz. Aynı zamanda muhasebenizi de işletme içerisinde yapmanıza ön ayak olur. Üretim, ithalat ve ihracat süreçlerinize yönelik karar alma süreçlerinizi de kolaylaştırır.

 • Personel Yönetimi

Mikro Jump sayesinde personel yönetimi çözümüne de sahip olursunuz. Buradaki temel amaç çalışanlarınıza ait olan sicil kartlarından, borç ve devir tanımlamalarına kadar olan bütün süreci yakından takip ediyor olmanızdır. Personel yönetimi sayesinde e-bildirge işlemlerini SGK’nın sistemine direkt olarak entegre ederek göndermenize de yardımcı olur.

 • Dış Ticaret Yönetimi

Dış Ticaret Yönetimindeki önemli noktalardan biri de ithalat ve ihracat süreçlerinizi sizler için oldukça kolaylaştırıyor olmasıdır. Çünkü bütün işlemlerin dağılım kriterleri belirtilir. Böylece ithalat maliyetlerinizi de ürünlere dağıtır. İhracat işlemlerinizde ise gerekli olan bütün belgeleri içererek zahmetsiz bir işlem sonucu sunar.

 • Temel Üretim Yönetimi

Teme Üretim Yönetimi sayesinde tüm aşamalarınızı kolaylıkla planlayarak izlersiniz. Buradaki ürün tanırımı, sarfiyat ve iş emri işlemleri ile çalışmalarınızı kolaylaştırırsınız. Aynı zamanda malzeme ihtiyaç planları çıkarmanız da mümkündür. Sadece bunlarla da kalmamaktadır. Sizlere aynı zamanda fason hareketlerini sonradan değerlendirerek daha doğru bir fiyatlandırma yapmanıza yardımcı olur.

 • Genel Sabit Kıymetler Muhasebesi Yönetimi

Tüm sistem ile entegreli bir şekilde çalışma içerisinde olan bu yöntem sayesinde departmanlarınız içerisindeki iş yükünü hafifletmiş olursunuz. Defter, mizan, bilanço beyannameleri de kolaylıkla oluşturulur. İşletmenizin de sabit kıymetlerini kolaylıkla kayıt altına alırsınız. Zimmet yerlerini de kolaylıkla saptar, faydalı ömür ve finansal sözleşmeler hakkında tanımlamalar gerçekleştirirsiniz. Kısacası bu yöntem sayesinde kapsamlı bir hizmet aktarımına sahip olursunuz. Bunların dışında Amortisman ve yeniden değerleme meblağlarını da muhasebe ortamına aktarır. Bu çözüm sayesinde oldukça ayrıntılı bir raporlama elde edersiniz.

 • Karar Destek ve Analiz

Karar Destek ve Analiz yöntemi sayesinde zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Çok daha detaylı raporlar sunar. Verilerinizi belirlemiş olduğunuz detaya uygun olarak analiz eder. Şirketinize dair gelecek durumlarınızı da ilgilendiren tüm önemli kararları da daha etkin bir şekilde oluşturur. Bu sayede sizleri de olumlu yönden etkileyecektir. Aynı zamanda işletmeleriniz için özel veri küpleri de oluşturmanıza yardımcı olur.

Mikro Jump Sektörel Çözümler

Mikro Run içerisinde anlatmış olduğumuz sektörel çözümlerin her biri Mikro Jump içerisinde de geçerlidir.

 • Akaryakıt istasyon yönetimi
 • Tamir ve teknik servis yönetimi
 • Perakende yönetimi
 • Promosyon yönetimi
 • Kiralama yönetimi

Mikro Jump Entegrasyon Çözümleri

Mikro Jump entegrasyonu içerisindeki çözümler sayesinde:

 • Farklı ekranlara ihtiyacınız yoktur. Oldukça basit bir şekilde Mikro Yazılım programları içerisinden kart, hareket, evrak gibi aktarımlarınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
 • Aynı zamanda aktarımlarınızın başarılı bir şekilde sonuçlanması ile program içerisinde hareket kayıtlarının otomatik olarak oluşmasını sağlar.
 • Sizler için son derece kolay ve anlaşılır bir parametrik tanımlama ekranı imkânı sunar.
 • Hatta dosyalarınızın yapılarına göre de farklılık gösteren aktarım ekranlarını kullanabilirsiniz.
 • Kullanılan programlar içerisinde de yapılan kayıtların sizlere ekstra olarak bir zaman kaybı oluşturmadan direkt olarak Mikro Yazılım programlarına gelmesi sağlanır. Otomatik olarak oluşum devam eder.
Entegrasyon Çözümlerinin Avantajları Nelerdir?
 • Yeni sektörler üzerinden giriş yapanlar için buna uygun olarak sektörün de önde gelen programlarıyla çalışmalarına yardımcı olur. Aynı zamanda verilerinizi çok daha kolay bir şekilde aktarmanızı sağlar.
 • Müşterilerin de tek ekran üzerinden aktarımlarını kolaylıkla gerçekleştirir.
 • Yapılan güncellemeler neticesinde olumsuz etkilenmeniz mümkün değildir. Sizlere kesintisiz bir şekilde hizmet vermeye devam eder. Bu sayede aktarımlarınızı da sorunsuz olarak gerçekleştirmiş olursunuz.
 • Entegrasyon sağlanan programlarda oluşturulan evrakların Mikro Yazılım programlarına da sadece tek bir operasyonla kolaylıkla aktarılmasını sağlar. Böylece günlük olarak iş akışında da ciddi anlamda açılma sağlamış olursunuz. Zaman tasarrufu da elde etmenize yardımcı olarak iş süreçleriniz için çok daha verimli hale getirir.

Mikro Fly Sayesinde Verimliliğinizi En İyi Şekilde Arttırın ve Kazanca Geçin!

Mikro Kartal bayisi tarafından sunulan ve aynı zamanda Dijitsoft Yazılım ile iş birliği yaparak sizlere sunulan bir diğer hizmet Mikro Fly yazılımıdır. Mikro Fly sayesinde uçuşa geçmeye hazır olun! Eğer sizler iş süreçlerinizi verimli ve daha karlı olarak yönetmek isterseniz Mikro Fly tam sizlere göre bir kullanım olacaktır. Zamandan, maliyetten tasarruf etmenize yardımcı olur. Analizleri ve verileri de doğru bir şekilde çıkartarak birlikte doğru kararlar almanıza yardımcı olur. Böylece rekabet içerisinde olduğunuz diğer firmalardan öne çıkmış olursunuz.

Mikro Fly sayesinde tüm süreçlerinizi tek bir platform üzerinden uçtan uca kolaylıkla yönetebilirsiniz. Faaliyet göstermiş olduğunuz sektöre uygun ihtiyaçlar ile de kolaylıklar sunar. Hızlı bir şekilde canlı kullanıma geçebilirsiniz. Ayrıca e-devlet gibi uygulamalar içerisinde de kolayca entegre olarak hizmet verir. Bunlara ek olarak para, iş gücü ve ekipman gibi her türlü kaynakları da kolay bir şekilde planlamanızı sağlar. İş süreçlerini de kolaylıkla sağlamanıza yardımcı olur.

Mikro Fly Neden Kiralamalısınız?

 • Yazılımınızın sizler için mevzuata uygun olarak en güncel sürümüyle birlikte ek bedel ödetmeden aktarımı sağlanır.
 • İş süreçlerinizi ise en güncel iş modellerine uygun olarak yönetme şansı elde edersiniz.
 • Çok daha etkin olarak maliyet hesaplamaları gerçekleştirebilirsiniz.
 • Yazılım bedelini ise tek seferde katlamak yerine yıllara bölerek kolay ödeme fırsatlarından faydalanabilirsiniz.
 • Üst versiyonlarına geçiş diğer yazılımlarda olduğu gibi Mikro Fly hizmetinde de ücretsizdir.
 • Vergisel olarak avantajları vardır.

Mikro Fly Kimler İçin Uygundur?

Ağırlık olarak çalışan sayısı 50 ve üzeri olan büyük ve orta ölçekli olan şirketler için oldukça uygundur. Kurumsal yapınızı çok daha ileri bir seviyeye taşımak istiyorsanız eğer sizler için en iyi seçim olarak Mikro Fly karşınıza çıkar. Aynı zamanda rekabet içerisinde de sizlerde yerinizi alabilirsiniz. Böylece ön plana geçme imkanını da yakalamış olursunuz. Üretim yönetimi içerisinde detaylı olarak maliyet takibi gerçekleştirir. UFRS ve enflasyon muhasebesine uyum sağlamak isteyen işletmeler için de oldukça uygun bir kullanıma sahip entegrasyondur.

Mikro Fly Ana Paket

Mikro Fly’ın ana paketi sayesinde aşağıda yer alan bütün çözümlerden faydalanabilirsiniz.

 • Stok ve Ürün Yönetimi: Mikro Fly sayesinde stok ve ürün yönetimi oldukça basit bir sistemle gerçekleşir. Alım ve satım yapmış olduğunuz tüm hizmetler kapsamında buna ek olarak ilgili evraklarınızı sisteme basitçe isteyebilirsiniz. Aynı zamanda stok durumu, değer ve hareket raporlarını da net bir şekilde görmenize yardımcı olur. Stoklarınızı parti-lot, seri no, ana grup, alt grup, ana sağlayıcı olmak üzere belli ayrıntıları kullanarak analiz eder. Bu sistem sayesinde taramalarınızı yapmanızda mümkün olacaktır. Bunların dışında stoklarınızın seviyesini siparişlerini miktarlarını ve hedef seviyelerini de belirleyebilirsiniz.
 • Hizmet ve Masraf Yönetimi: Dilediğiniz adet için masraf, gelir merkezi ve gelir, gider kalemi tanımlamalarına geçirmeniz mümkündür. Ayrıca hizmet satış sözleşmelerinizi dönemlere yayılan hizmet gelirlerinizi de zahmetsiz olarak takip etmenize yardımcı olur.
 • Satın Alma ve Tedarikçi Yöntemi: Burada ise satın alma, teklif yönetimi, sipariş ve irsaliye fatura süreçlerinizi en iyi şekilde takip etmenizi sağlar. Aynı zamanda satın alma tekliflerinizi de karşılaştırmanız için sizlere yardımcı olur. Yapmış olduğunuz anlaşmaları kapsamında da satın alma tekliflerini karşılaştırarak sizler için en doğru kararı sunar.
 • Satış ve Müşteri Yönetimi: Teklif sürecinden siparişe kadar olan tüm rezervasyon, lojistik, sevkiyat ve fatura işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirmenize yardımcı olur. Aynı zamanda hedef gerçekleştirme, kampanya ve promosyon verimliliği, satış ekibi performans analizi olmak üzere de birçok avantaj sağlar. Risk limit bilgilerinizi de çıkartarak onaylı bir iş akışı oluşturmanıza öncülük eder.
 • Finans Yönetimi: Mikro Fly ile banka entegrasyonu seçenekleri de içerisindedir. Bu kullanım sizlere zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Ödeme ve alacak operasyonlarınızı planlı olarak yapabilirsiniz. Anlık olarak nakit akışlarınızı da takip edebilirsiniz. Bütçeleme, raporlama aşamalarını da işletmelerinizin geleceğine uygun olarak etkin bir şekilde kullanabilirsiniz. Eğer birden fazla şirketiniz varsa nakit akışınızı konsolide bir şekilde takip etmeniz de mümkündür. Son olarak Mikro Fly sayesinde spot, rotatif, tüketici kredisi modeli sözleşmelerini de kaydetmeniz mümkündür.
 • Bütçe Yönetimi: İş yerinizde bulunan bütün birimleriniz için ayrıntılı olarak bütçe planlamaları gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda satış, satın alma ve masraflarınızı da en etkin şekilde takip edebilirsiniz.
 • Genel ve Sabit Kıymetler Muhasebe Yönetimi: Mikro Fly ile sistemle entegre çalışan birçok kullanım söz konusudur. Genel muhasebe yönetimi sayesinde de muhasebe departmanında çalışan kişilerin iş yükünde hafifletmeler yapılır. Defter, mizan, bilanço, mali tablolar, yıllık bildirim ve beyannamelerinizi kolaylıkla oluşturmuş olursunuz. Sizlere muhasebe alanında ihtiyacınız olan birçok konu üzerinden geniş ayrıntılı raporlar sunarak daha etkili çalışmalar yapmanıza yardımcı olur.
 • Personel Yönetimi: SGK’ya bağlı olan tüm iş yerlerinizin ve her statüden personelin kolay bir şekilde yönetim yapmasını sağlar. Muhasebe bağlantısı, iş kolu, iş yeri, departman, kişi ve zaman bazında parametrik bölümlendirmeler yapılır. Kısacası çalışanlarınız hakkında tüm ayrıntılara kolay bir şekilde erişi sağlayabilirsiniz. Ayrıca takibini de gerçekleştirebilirsiniz. Mikro Fly sayesinde e-bildiri işlemlerinizi herhangi bir ek yazılım ihtiyacı olmadan SGK’nın sistemlerinden gönderebilirsiniz.
 • Üretim Yönetimi: Mikro Fly ürün yönetimi sayesinde ürün tanıtımı sarfiyatı iş emri kartları olmak üzere birçok durumu görüntülemenize yardımcı olur. Oluşan standart maliyetlerinde değerlendirilmesini yapar.
 • Dış Ticaret Yönetimi: İthalat ve ihracat süreçlerinizin tüm aşamalarını detaylı bir şekilde işlemenize olanak sağlar. İthalat maliyetlerinizi belirler ve kriterlerinize uygun olarak ürünlerinizin dağıtımını yapar. İhracat işlemlerinizi ise packing list, gümrük çıkış beyannamesi, döviz alış belgesi gibi evrakların tanımlamalarını kolaylıkla gerçekleştirir.
 • Karar Destek ve Analiz: Verilerinizden hızlı ve zengin bir raporlama oluşturmanızı sağlar. Bu çözümle birlikte verileriniz istediğiniz gibi incelenerek ayrıntıları gösterir.

İşletme Yönetimi Çözümleri

Mikro Fly işletmeleriniz için sizlere tam anlamıyla kusursuz bir ERP çalışma imkânı sunar. Dijitsoft Yazılım firması da müşterileri için ERP alanında son derece başarılı yazılım sistemlerine sahiptir. İş birliği içerisinde olduğu Mikro Fly sayesinde oldukça kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. İşletme çözümleri sayesinde tüm kaynaklarınızı planlayarak MRP2 boyutunda yönetmenizi, müşteri ve tedarikçi ilişkilerinizi kayıt altına alarak analiz etmenizi ve işe alımlarınızı, insan kaynakları süreçleri anlık olarak takip etmenize yardımcı olur. Kısacası e-dönüşüm sürecinizi sizler için en kolay haliyle sunar.

 • Satın Alma ve Tedarikçi Yönetimi: Bu çözüm ile satış, satın alma üzerinden yapmış olduğunuz firma ve kişilerle temaslarınızı kolay bir şekilde kayıt altına alır. Temas kriterlerinize göre aksiyon alırsınız. Bu sayede de etkili bir şekilde ilişki yönetimi yapmanıza yardımcı olur.
 • İleri Seviyede Muhasebe Yönetimi: İleri seviyede muhasebe yönetimi sayesinde Uluslararası Finansal Raporlama Standartları veya SPK’ya ait olan işletmenizde konsolide mali tablolarında yer alan iştirakleriniz için de SPK seri IX, NO: 29 uygun olarak raporlarınızı gerçekleştirirsiniz. Aynı zamanda enflasyon muhasebesi yönetimi sayesinde enflasyon düzeltmesi işlemlerinizi de tek bir tuş ile basite gerçekleştirebilirsiniz. Buna ek olarak üçüncü bir parti yazılımına da ihtiyacınız olmayacaktır. Farklı ortaklık yapıları tanımlayacaktır. Konsolide bilanço ve gelir tablolarınızı kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.
 • İleri Seviye Üretim Yönetimi: Bu çözümle üretim planlama ve izleme, üretim rota planlama, tarih bazında tedarik planlaması ve izlemesi, sonlu kapasite kaynak planlaması ve fiili maliyetlendirme yapmanıza yardımcı olur. Üretimleriniz hakkında bütün detayları da yakından takip edebilirsiniz. Bu sayede işletmelerinizi çok daha sağlıklı olarak büyümesine yardımcı olursunuz.
 • İnsan Kaynakları Yönetimi: Bu yönetim planı sayesinde ekibinizin performansını ise girişten ayrılana kadar anlık bir şekilde takip edebilirsiniz. Çalışanlarınıza ait olan izin performansları, kariyer ve eğitim planlamaları yaparak onları bilgi ve birikimlerine uygun olarak değerlendirmeniz mümkündür.
 • İş Zekası: Bu çözümle birlikte verilerinizi istediğiniz gibi inceleyebilirsiniz.

Mikro Fly Sektörel Çözümler ve Entegrasyon Çözümleri

Dijitsoft Yazılım ve Mikro Yazılım firmasının birlikte yaptığı çalışmaların entegrasyon çözümleri ve sektörel çözümleri benzerdir. Mikro Fly’da entegrasyon çözümlerinde otomotiv e-ticaret yapabilirsiniz. Sektörel çözümlerinde ise:

 • Akaryakıt istasyonu yönetimi
 • Tamir ve teknik servis yönetimi
 • Perakende yönetimi
 • Promosyon yönetimi
 • Kiralama yönetimi

Mikro Müşavir Sayesinde Tüm Muhasebe Süreçlerinizin Hepsini Güvenli Bir Şekilde Takip Edin!

Dijitsoft Yazılım ve Mikro Yazılım Şirketi tarafından gerçekleştirilen bir diğer ortaklık Mikro Müşavir hizmetidir. Buradaki temel hizmet genel muhasebeden personele, işletme defterinden amortisman takibine adar olan tüm muhasebe işlemlerinizi sadece tek bir programla basitçe sürdürmenize yardımcı olur. Mikro Müşavir hizmetinde muhasebe, personel, işletme temellerine göre:

 • Muhasebe yönetimi
 • Sabit kıymetler yönetimi
 • Enflasyon muhasebesi (IAS-29 ve SPK uyumlu)
 • Mükellefler için stok yönetimi
 • Finans yönetimi
 • Konsolide işlemler
 • Bildirge, beyanname, yazışma ve genel amaçlı programlar ile tüm ihtiyaçlarınız sizlere kapsamlı yansır.

Aynı zamanda Mikro Müşavir kullanımı sayesinde serbest muhasebecilerin, mali müşavirlerin ve yeminli mali müşavirlerin de ihtiyaç duydukları optik okuyuculara özel beyanname dökümlerini, yeminli mali müşavir çalışma kağıtlarını, dilekçe ve rapor örneklerini de kullanıma hazır olarak sunar. Bu sayede zamandan tasarruf ederek ilerleme sürecinizi daha iyi kontrol edebilirsiniz.

Mikro Müşavir Tam Olarak Nedir?

Muhasebe alanında çeşitli yazılım programları da teknoloji ile birlikte gelişmeler göstermektedir. Elektronik beyannameler sayesinde e-devlet uygulamalarında kolayca geçiş hakkı sağlanıyor. Aynı zamanda defter beyan sistemi entegrasyonunu da kullanarak mükellefleriniz için serbest meslek kayıtlarını sisteme gönderebilirsiniz. Bu sayede defter ve beyannameleri kolaylıkla oluşturmanız mümkün olur.

Sabit kıymetler yönetimi sayesinde de tüm demirbaşlarınızı tanımlayabilirsiniz. Zimmet yerlerini tespit etmeniz mümkün olur. Program içerisinde de hazır bir şekilde gelen faydalı ömür tanımlarıyla amortisman hesaplarınızı tek bir tuşa basitçe yapabilirsiniz.

Mikro Müşaviri Neden Kiralamalısınız?

Mikro Fly, Mikro Jum ve Mikro Run’ı neden kiralamak istiyorsanız Mikro Müşaviri’de bu nedenle kiralamalısınız. Sizlere iş süreçleriniz içerisinde yardımcı olur.

Kısacası bu yazımız içerisinde Mikro Kartal Bayi ve Dijitsoft Yazılım’ın beraber geliştirmiş oldukları ortaklıktan bahsettik. Sizler için gelişen teknoloji çağında ihtiyacınız olan 4 temel program hizmetini en detaylı haliyle anlattık. İşletme temellerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak Dijitsoft Yazılım firmasıyla iletişime geçerek:

 • Mikro Run
 • Mikro Jump
 • Mikro Fly
 • Mikro Müşavir

Programlarını kullanmaya başlayabilirsiniz.

× 7/24 Whatsapp